Jak nakládat s kompostovatelnými odpady. 

Firma Ing. Jan Poloch-BioBagCZ je již déle než 10 let výhradním dovozcem kompostovatelných biologicky rozložitelných výrobků do ČR, vyráběných norskou mezinárodní společností BioBag International. Veškeré produkty (sáčky, tašky, pytle, fólie) jsou vyrobeny z obnovitelných přírodních zdrojů na bázi kukuřičného škrobu (hmota Mater-Bi). Výrobky jsou 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné. Doba jejich rozkladu trvá 10 – 45 dní podle podmínek kompostování. Všechny nabízené výrobky jsou certifikovány podle evropské a české normy ČSN EN 13432. 

Kromě prodeje uvedených výrobků firma dále nabízí:

  • Poradenství v zavádění systémů nakládání s biologicky rozložitelným komunálním odpadem (BRKO),pro podniky a obce

  • Zpracování návrhu obecních vyhlášek o nakládání s odpady včetně BRKO

  • Navrhy kompostáren včetně „malých zařízení“,“komunitních kompostáren“ a domácího kompostování 

Pod vedením našich pracovníků byl v uplynulém období realizován“Pilotní projekt nakládání s biologicky rozložitelným komunálním odpadem v Moravskoslezském regionu“. Na jeho realizaci se podílely firmy OZO Ostrava, Frýdecká skládka a.s., Nehlsen Třinec a norský výrobce biologicky rozložitelných produktů BioBag International. Dále byly realizovány projekty pro nakládání s BRKO v obcích Stonava, Baška,Horní Suchá na Karvinsku . 

Námi dodávané biovýrobky (sáčky,tašky,pytle a folie) jsou vhodné i pro šetrné uchovávání potravin (chléb,pečivo,zelenina atd.),nebo pro ochranu sazenic před jarními mrazíky,slimáky a ptactvem. 

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider

Prodlužování řas

Kosmetické služby

Aktuálně